ZAKŁAD USŁUG POGRZEBOWYCH

ELMA

O nas

Zakład Usług Pogrzebowych "ELMA" działa od 1990 roku.

Wieloletni okres działalności pozwolił nam zapracować na wizerunek rzetelnej firmy. Firmy godnej zaufania, o dużej empatii.

Gwarantujemy godną i porfesjonalną posługę bez względu na możliwości finansowe rodziny, bliskich.

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji ceremonii pogrzebowych na terenie Warszawy, okolic oraz realizujemy zlecenia na terenie całego kraju.

Uwzględniając specyfikę prowadzonej działalności - jestemy do Państwa dyspozycji przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu.

Oferowana przez nas szeroka gama usług oraz produktów, dostępna w różnych wariantach cenowych, pozwoli sprostać wszystkim oczekiwaniom. Naszym celem jest wspomóc Państwa na każdym etapie organizacji uroczystości i ułatwić oddanie należnego szacunku ukochanej osobie. 

Dzięki swojej wysokiej kulturze oraz profesjonalności firma "ELMA" jako Zakład Usług Pogrzebowych jest w posiadaniu wielu dowodów wdzięczności oraz podziękowań. Jest też uznana jako jeden z nielicznych zakładów, który swoją rzetelnością zasłużył się jako zakład uznany i szanowany. Posiadamy wiele certyfikatów co potwierdza rzetelność oraz profesjonalne świadczenie usług pogrzebowych.